Замов
дзвінок
Потрібна допомога?
+38 (098) 110-70-70

Револьвери під патрон флобера

Револьверы Латэк под патрон Флобера – это один из видов пневматического оружия, его используют как для спортивной стрельбы, так и для собственной самозащиты. Так же револьверы Сафари под патрон Флобера давно используются для обучающей стрельбы в тире. Этот вид оружия, как и пневматические пистолеты не требуют ни каких разрешений для его ношения.

Револьверы Safari под патрон Флобера относятся к антуражным копиями известных боевых пистолетов, в связи с этим они пользуются большой популярностью среди граждан. Револьверы  сегодня очень часто покупают для любительской спортивной стрельбы, так и  для развлекательной стрельбы на отдыхе. Есть такая категория покупателей которые их покупают и для коллекций оружия, благодаря их  большому сходству с оригиналами огнестрельного боевого оружия. 

Хотим предупредить наших покупателей, что если Вы увлекаетесь охотой, то для неё револьверы не подойдут.

Если перед Вами стоит вопрос о собственной самозащите, то Вы можете купить револьвер под патрон флобера Латэк .

Револьверы Флобера обладают очень большой мощностью, но стоит сказать, что значительного вреда противнику нанести он не сможет. 

Револьвер під патрон Флобера ЛАТЕК Safari РФ-420 (пластик)
Револьвер під патрон Флобера ЛАТЕК Safari РФ-430 (бук)

Револьвер під патрон Флобера ЛАТЕК Safari РФ-430 (бук)

НЕТ В НАЛИЧИИ Safari (Сафари) РФ-430 с рукоятью из красивого и практичного бука   Револьвер  Safari (Сафари) РФ-430 с рукоятью из изысканого и прочного бука - это, с одно..
0 грн.
Детальніше
Револьвер під патрон Флобера ЛАТЕК Safari РФ-430 (горіх)
Револьвер під патрон Флобера ЛАТЕК Safari РФ-430 (пластик)
Револьвер під патрон Флобера ЛАТЕК Safari РФ-440 (бук)
Револьвер під патрон Флобера ЛАТЕК Safari РФ-440 (горіх)
Револьвер під патрон Флобера ЛАТЕК Safari РФ-440 (пластик)
ЛАТЕК Safari РФ-440 (гума-метал)

ЛАТЕК Safari РФ-440 (гума-метал)

НЕТ В НАЛИЧИИ ..
0 грн.
Детальніше
Револьвер під патрон Флобера ЛАТЕК Safari РФ-420 (гума-метал)
ЛАТЕК Safari РФ-430 (метал/гума)

ЛАТЕК Safari РФ-430 (метал/гума)

НЕТ В НАЛИЧИИ ..
0 грн.
Детальніше
Револьвер під патрон Флобера ЛАТЕК Safari РФ-420 (горіх)
Револьвер під патрон Флобера ЛАТЕК Safari РФ-420 (бук)
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)
Останні відгуки
Марта Соломко
Марта Соломко
16.07.2024
Електрошокер (Скорпіон про) Scorpion Pro Plus Корея 2024 оригінал
Електрошокер (Скорпіон про) Scorpion Pro Plus Корея 2024 оригінал
Як на мене чудовий шокер як для чоловіка так і для жінки. Ми з чоловіком носимо його по черзі, так як часи такі настали і собаки не дають проходу, багато людей виїхали і покидали своїх собак, але тріск шокера реально на них діє. Дякую магазину, що допомог..
Катерина
Катерина
10.07.2024
✅ Ліхтар Електрошокер Каракурт (Karakurt) Pro Корея оригінал 2024
✅ Ліхтар Електрошокер Каракурт (Karakurt) Pro Корея оригінал 2024
Чудовий шокер, купувала для доньки, у нас в Ужгороді собаки проходу не дають, а шокер реально від них допомагає. Дякую магазину, що допомогла підібрати шокер для відлякування собак. Електрошокер Каракурт це те що треба...
Олійник Тарас
Олійник Тарас
26.06.2024
➤  Електрошокер OSA 928 PRO новинка 2024 року
➤ Електрошокер OSA 928 PRO новинка 2024 року
Пиатань немає шокер реально крутий, користуюсь други тиждень. Собак відлякує просто шикарно. Хочу ще такий замовити дружині на наступному тижні. Тріщить дуже файно...
Павло Дубок
Павло Дубок
20.06.2024
✅ Електрошокер Phantom Pro Plus (Фантом про плюс) Новинка 2024
✅ Електрошокер Phantom Pro Plus (Фантом про плюс) Новинка 2024
Ну ви молодці вчора ввечері замовив електрошокер Фантом про плюс, а сьогодні о 8.20 ранку вже отримав на новій пошті. Ще поки не докінця розібрався з шокером, але перші враження позитивні, хоч він і не повністю ще заряджений але тріщить классно. Дякую за ..
Боирис
Боирис
16.06.2024
Електрошокер Police STORM PRO (Шторм оригінал) 2024
Електрошокер Police STORM PRO (Шторм оригінал) 2024
Купую шокер Шторм про вже другий раз, так як перший подарував куму на рибалці. За свої кошти шокер супер. Гарно тріщить і відлякує собак, ліхтарик також світить чудово і головне, що в ньому можна самому міняти аккумулятори. Дякую за доставку і скидку, так..
Максим Остапчук
Максим Остапчук
10.06.2024
✅ Електрошокер Шерхан 1101 Pro Power Корея
✅ Електрошокер Шерхан 1101 Pro Power Корея
Ми з дружиної пенсіонери і купили два електрошокера Шерхан 1101 Про для відлякування собак. З початком війни в нашому невеликому місті розвелось велика кількість собак і вони тепер просто кидаються на перехожих. З шокером, що я, що дружина можемо вільно п..
Павло
Павло
04.06.2024
Електрошокер OSA 928 Pro Power Новинка 2024
Електрошокер OSA 928 Pro Power Новинка 2024
Хочу запитати, чим відрізняється модель 928 Pro Power від дешевшою моделі 928 і чи є в цих моделях запобіжник?..
Станіслав
Станіслав
27.05.2024
➤ Електрошокер Zeus 6 новинка 2024 року
➤ Електрошокер Zeus 6 новинка 2024 року
Нарікань немає, шокер Зевс 6 дуже потужний, я навіть не очікував. Придбав цей шокер для доньки і я навіть не очікував, що в такий маленький розмір можна поставити таку напругу. Хто Вагається кий придбати шокер, то можу однозначно рекомендувати...
Останні статті
➤Місця куди не можна бити електрошокером ➤Місця куди не можна бити електрошокером
Куди не можна бити електрошокеромДаний засіб являється одним із найефективніших, призначений виключно для самозахисту, оптимальний для використання в критичних та екстремальних ситуаціях. Але існують певні місця, куди не варто спрямовувати розряд, адже..
Купити електрошокер у Дніпропетровську (Дніпро та Область), магазин шокерів Купити електрошокер у Дніпропетровську (Дніпро та Область), магазин шокерів
Електрошокери в Дніпрі, магазин шокерів.Моє життя - це короткий проміжок часу, але незабаром приходить час звернути увагу на нього та інше. На вулиці багато агресивних собак і хижаків. Оптимальним засобом самозахисту є електрошокер. Перш за все, в перш..
Купити електрошокер у магазині розетка Купити електрошокер у магазині розетка
ДЕ КУПИТИ ЕЛЕКТРОШОКЕР: У НАС АБО В РОЗЕТЦІ?✅ Електрошокер стає дедалі популярнішим товаром. Він є засобом самооборони, має надійність і тривалий експлуатаційний термін, комфортний у використанні. Оптимальний для застосування жінками, чоловіка..
Скільки потрібно заряджати електрошокер? Скільки потрібно заряджати електрошокер?
Час на зарядку електрошокера  Кожна модель електрошокера має акумулятор, за рахунок якого накопичується енергія, потім витрачається. Заряджання відбувається за допомогою звичайної розетки 220 вольт через спеціальний шнур, що йде в комплекта..
Як вибрати найкращий електрошокер? Як вибрати найкращий електрошокер?
Як вибрати 【електрошокер】?            Електрошокові пристрої (ЕШУ) мають в Україні незмінно високий попит, адже це той вид «зброї», купувати та зберігати який можна цілком спокійно і на законних підставах.  ..
Як і коли заряджати електрошокер (інструкція) Як і коли заряджати електрошокер (інструкція)
Незалежно від марки електрошкера та його моделі він укомплектовується внутрішнім акумулятором. Акумулятор заряджається від стаціонарної мережі 220 Вольт. У сучасних моделях Шокер Фантом, Скорпіон про, Storm pro зустрічається змінний тип акумуляторної ба..
Законність електрошокерів в Україні Законність електрошокерів в Україні
Електрошокер Закон чи Законне носіння шокера в Україні? У світлі досить непростої ситуації, яка останнім часом складається на території України, дедалі більше людей замислюється про придбання дієвих засобів для особистого самозахисту та заощаджен..
➤Плюси та мінуси 2 в 1: ліхтар із електрошокером ➤Плюси та мінуси 2 в 1: ліхтар із електрошокером
Причини придбання електрошокера з ліхтаремПристрої, що поєднують дві і більше функцій, набирають все більшої популярності. Найбільш безпечним та комфортним є шокер, що має ліхтар. Він призначений для самозахисту, здатний не тільки вистрілити електричн..