Заказать
звонок
Нужна помощь?
+38 (098) 110-70-70

Електрошокери для захисту від нападів людей та тварин

Останнім часом особливо цінуються пристрої, які поміщаються в кишеню. Особливо цевідноситься до засобів захисту - адже дуже важливо, щоб прилад для захисту був компактний і ефективний. Сьогодні купити електрошокер буде найкращим варіантом. Електрошокери за останній час здобули велику популярність серед українського населення, і населення країн СНД, так як шокер являється самим ефективним, безпечним і зручним засобом самооборони. в країнах Європи данні пристрої вспіли зарекомендувати себе як надійний і високоефективний пристрій.

 

Щоб правильно вибрати і купити шокер необхідно знати, що всі прилади можна розділити на три групи відповідно до зниження потужності поразки. Якщо ви хочете знерухомити агресора на деякий час, привівши його в несвідомий стан, то вам цілком підійдуть пристрої першого класу. Щоб приголомшити нападника, зупинити його відразу і виграти час, необхідно купувати шокери другого класу. І нарешті найпростішими електрошокерами вважають пристрої третього класу, які виробляються з метою переляку нападника.

Раніше на продаж було виставлено декілька моделей, але на сьогоднішній день моделей електрошокерів нараховується більше тридцяти. Всі моделі можна образно розділити на дві групи: прямокутні шокери - моноблоки і шокери-ліхтарі.

Для виготовлення шокерів-ліхтариків використовують як метал, так і пластик. Сьогодні можна зустріти в продажі кишенькові моделі - які призначені для повсякденного носіння, так і великого розміру, які використовують зазвичай таксисти або охоронні структури. Кишенькові - це, наприклад:  Зеус 3, Шерхан1101 та Скорпіон про. Шокери великих розмірів - це Каракурт та Фантом.

Електрошокери моноблоки зазвичай компактних розмірів. Самою популярною моделлю являється шокер оса 800, менш популярні - це Оса928,  Оса 958, Оса 618, Оса 704 і т.д.

Сьогодні можна купити різну модель електрошокера, яка буде мати особливий дизайн, володіти різними характеристиками, але їх мета залишається однаковою - це захист від супротивника на відстані та при тісному контакті.