Заказать
звонок
Нужна помощь?
+38 (098) 110-70-70

Електрошокер, як вибрати і де придбати в Україні, інтернет магазин шокерів

Придбання електрошокеру по найбільш вигідним цінам – захист від тварин та людей

За останній час почали цінуватися вироби самообороні, які з легкістю помістяться до кишені. Важливим є те, щоб він був зручний у використанні та мав компактні розміри. Сьогодні купити електрошокер буде найкращим варіантом, адже вони здобули величезну популярність завдяки тому, що являються повністю безпечними для свого власника. При цьому можуть налякати тварину, паралізувати людину, навіть позбавити її свідомості.
Вибір шокера

Щоб правильно підібрати шокер, потрібно знати, що відповідно до своєї потужності він підрозділяється на три головні групи. Перший клас підходить для того, щоб привести супротивника в несвідомий стан. Другий призначений для приголомшення та зупинки нападника. Третій може тільки налякати, але не завдасть особової шкоди.


На сайті shokeru.com.ua можна знайти різні моделі, які мають вигляд телефону, губної помади, пачки цигарок, ліхтарика тощо. Корпус може бути пластиковим чи металевим. Дані електрошокери зазвичай компактного розміру, їх дуже зручно тримати в руці.
Також при виборі слід приділяти увагу:

•         Функціям роботи – контактний чи стріляючий. Перший дії під час доторкання до шкіри чи одягу, другий – може осліпити, налякати іскрою.

•         Розмірам приладу – ЄШУ може бути різних габаритів: поміщатися до кишені чи мати довжину 30 сантиметрів.

•         Джерелу живлення – акумулятори чи стандартні батарейки.


Також важливим фактором являється хто буде користуватися пристроєм: чоловік, жінка, дитина чи пожила людина. В нашій компанії можливо придбати будь-які електрошокери по демократичній ціні. Між собою вони відрізняються різними технічними характеристиками, зовнішнім виглядом та потужністю. Також слід враховувати, що потужність більш ніж 3 Вт підходить тільки для правоохоронних органів.