Заказать
звонок
Нужна помощь?
+38 (098) 110-70-70

Купити електрошокер у Львові, інтернет магазин електрошокерів

✅ Електрошокери у Львові: якість та доступність


1️⃣ Шокери завжди були оптимальним пристроєм для самозахисту. Вони мають компактні розміри, можуть бути виготовлені у вигляді губної помади, запальнички, телефону тощо. Завдяки їм можливо зупинити злочинця, відлякати собаку, при цьому не принести шкоди їх здоров’ю.

2️⃣ Придбати електрошокер у Львові можливо за доступною ціною. Перевага такої покупки в тому, що для неї немає потреби отримувати ліцензію чи дозвіл. На нашому сайті представлено великий вибір різних моделей, які мають високу якість, надійність, практичність та довговічність.
❌ Основні переваги


⭕ Шокери мають декілька переваг, к яким відноситься:

•         Легкість та компактність – поміститься навіть в маленькій жіночій сумочці. Його можливо витягнути несподівано для супротивника. Також він надає час, щоб збігти та подзвонити у поліцію. Рекомендують попрактикуватися в його діставанні, щоб запобігти можливим казусам.

•         Просте застосування – достатньо ознайомитися з інструкцією, щоб почати користуватися даним пристроєм. Він не вимагає особливих навичок чи ідеального зору, тому підходить для всіх громадян.

•         Не має потреби в дозволі – існують спеціальні рамки потужності, але небезпечні моделі продаються лише для органів поліції. Ви можете не боятися того, що завдасте непоправної шкоди злочинцю чи собакам.

•         Відсутність в нанесені занадто тяжких травм чи летального ефекту – виріб являється цивільною зброєю, він не перевищує допустимих заходів самозахисту. Його винайшли, щоб не користуватися вогнепальною зброєю під час вуличних нападів.

Якщо ви вагаєтесь, де придбати електрошокер у Львові, зверніться до нашого магазину. Консультанти допоможуть з вибором моделі, відповідатимуть на усі запитання.

Різновиди замовлення

В магазині електрошокерів в Львові можливо зробити замовлення декількома варіантами:

•         В телефонному режимі – наберіть номер та залиште повідомлення робітнику. Він зв’яжеться з вами для уточнення деталей покупки, допоможе підібрати модель, яка підходить саме для вас.

•         Через електронну пошту – надіслати заяву, у листівці вказати своє прізвище, ім’я, номер телефону, та електрону адресу. Після цього вам зателефонує менеджер, далі усе відбуватиметься як в попередньому варіанті.

•         Через сайт – обрати модель, додати її у кошик, оформити замовлення. Також треба вказати вище перераховані дані та адресу доставлення.

На нашому сайті ціни на електрошокери у Львові досить доступні. В каталозі указана актуальна вартість. Навігація зроблена так, щоб ви з легкістю знаходили потрібний товар. Ми одразу обробляємо замовлення, завдяки чому ви отримуєте продукцію буквально за 1-2 доби. Кожен шокер має детальний опис технічних якостей та особливостей.  Наші ЕШУ надійні, практичні, мають довгий період експлуатації.  Деякі варіанти можуть працювати декілька місяців без зарядки.

Ми постійно оновлюємо асортимент, покращуємо сервіс обслуговування. Вся продукція проходить тотальний контроль якості, тому в нас немає непрацюючих або бракованих товарів. Також ми надаємо гарантійні обовьязки.