Заказать
звонок
Нужна помощь?
+38 (098) 110-70-70

Купити електрошокер у Львові, інтернет магазин електрошокерів

✅ Електрошокери у Львові: якість та доступність


☑️ Якщо ви хочете придбати електрошокер у Львові звертайтеся до нас. Усі моделі мають слідуючи переваги:

•         Ефективність – виріб здатний вивести противника з ладу, завдяки чого у вас з’являються необхідні хвилини, щоб втекти або позвати на допомогу.

•         Швидкодія – нападник отримує розряд електричного струму, дана дія займає не більше декількох секунд, достатньо просто включити пристрій.

•         Безпека – шокер викликає больові відчуття, але не завдає шкоди здоров’ю, тим паче не викликає летального кінця.

•         Компактність – деякі моделі занадто великі, але рекомендуємо віддати перевагу маленьким пристроям, зробленим у вигляді помади, телефону або пачки цигарок.

•         Доступність – майже кожен може дозволити купити собі даний пристрій.

•         Понятий принцип дії – для активації достатньо натиснути кнопку, з цією дією справиться навіть дитина.

Також не має ніяких обмежень по використанню електрошокерів: вони підходять навіть для закритих приміщень.

Критерії вибору електрошокера

Перед тим як купувати шокер, необхідно підібрати модель. Треба звернути увагу на наступні показники:

•         Джерело живлення – акумулятор повинен бути надійним, модель залежить від цілей призначення: 7,2-18 вольт являються паралізаторами, від 3,7 – для відлякування тварин.

•         Розміри та вага – для сумок підходять варіанти середніх розмірів, для кишені – маленьких. Також існують занадто великі 20 сантиметрів, такі звичайно носяться у спеціально придатної для цього кобурі.

•         Контактність або стрільба – першій більш стабільний та актуальний, другий – безпечний, стріляє на 5 метрів.

Вибір залежить від ваших смакових уподобань. На електрошокери ціна вказана досить демократична та точно вам сподобається.

Як правильно користуватися

Під час захисту не можна направляти заряд у голову противника. Це може призвести до летального кінця, особливо якщо ви користуєтеся занадто потужним приладом. Друге місце, куди також не можна направляти – серце.

Після покупки виріб необхідно підзарядити (приблизно 3-4 години). Не можна допускати повного розряду, завдяки цьому шокер виходить з ладу. Один заряд розрахований на 150-200 використань. Електрошокер повинен зберігатися у сухому місці, не можна, щоб він потрапляв під дощ або сонячні проміні. Для включення треба нажати спеціальну кнопку, після чого з’явиться сильна електрична іскра, яка виведе нападника з ладу на деякій час. Пристрій можна використовувати навіть у чохлі.

1️⃣ Шокери завжди були оптимальним пристроєм для самозахисту. Вони мають компактні розміри, можуть бути виготовлені у вигляді губної помади, запальнички, телефону тощо. Завдяки їм можливо зупинити злочинця, відлякати собаку, при цьому не принести шкоди їх здоров’ю.

2️⃣ Придбати електрошокер у Львові можливо за доступною ціною. Перевага такої покупки в тому, що для неї немає потреби отримувати ліцензію чи дозвіл. На нашому сайті представлено великий вибір різних моделей, які мають високу якість, надійність, практичність та довговічність.
❌ Основні переваги


⭕ Шокери мають декілька переваг, к яким відноситься:

•         Легкість та компактність – поміститься навіть в маленькій жіночій сумочці. Його можливо витягнути несподівано для супротивника. Також він надає час, щоб збігти та подзвонити у поліцію. Рекомендують попрактикуватися в його діставанні, щоб запобігти можливим казусам.

•         Просте застосування – достатньо ознайомитися з інструкцією, щоб почати користуватися даним пристроєм. Він не вимагає особливих навичок чи ідеального зору, тому підходить для всіх громадян.

•         Не має потреби в дозволі – існують спеціальні рамки потужності, але небезпечні моделі продаються лише для органів поліції. Ви можете не боятися того, що завдасте непоправної шкоди злочинцю чи собакам.

•         Відсутність в нанесені занадто тяжких травм чи летального ефекту – виріб являється цивільною зброєю, він не перевищує допустимих заходів самозахисту. Його винайшли, щоб не користуватися вогнепальною зброєю під час вуличних нападів.

Якщо ви вагаєтесь, де придбати електрошокер у Львові, зверніться до нашого магазину. Консультанти допоможуть з вибором моделі, відповідатимуть на усі запитання.

Різновиди замовлення

В магазині електрошокерів в Львові можливо зробити замовлення декількома варіантами:

•         В телефонному режимі – наберіть номер та залиште повідомлення робітнику. Він зв’яжеться з вами для уточнення деталей покупки, допоможе підібрати модель, яка підходить саме для вас.

•         Через електронну пошту – надіслати заяву, у листівці вказати своє прізвище, ім’я, номер телефону, та електрону адресу. Після цього вам зателефонує менеджер, далі усе відбуватиметься як в попередньому варіанті.

•         Через сайт – обрати модель, додати її у кошик, оформити замовлення. Також треба вказати вище перераховані дані та адресу доставлення.

На нашому сайті ціни на електрошокери у Львові досить доступні. В каталозі указана актуальна вартість. Навігація зроблена так, щоб ви з легкістю знаходили потрібний товар. Ми одразу обробляємо замовлення, завдяки чому ви отримуєте продукцію буквально за 1-2 доби. Кожен шокер має детальний опис технічних якостей та особливостей.  Наші ЕШУ надійні, практичні, мають довгий період експлуатації.  Деякі варіанти можуть працювати декілька місяців без зарядки.

Ми постійно оновлюємо асортимент, покращуємо сервіс обслуговування. Вся продукція проходить тотальний контроль якості, тому в нас немає непрацюючих або бракованих товарів. Також ми надаємо гарантійні обовьязки.