Заказать
звонок
Нужна помощь?
+38 (098) 110-70-70

Магазин шокерів в Україні

Магазин шокерів в Україні.

Найбільш ефективною зброєю проти нападника являється електрошокер. У нашому інтернет-магазині Shokeru.com.ua представлений широкий асортимент різноманітних моделей, причому по досить низьким цінам. Ми пропонуємо наступні варіанти: Фантом Про плюс, Шерхан 1101, Скорпіон Про Плюс, Ягуар Про, Каркакурт, Поліція 1101, Шторм Про, ЗЕУС 5, Паралізатор XS-800, Оса 800 Про, Кобра 1106 Про, Кастет, Блискавка, у вигляді ліхтарика та багато інших. На наші електрошокери ціна від 600 до 1700 грн.
Виходячи з того, що ми живемо у небезпечному світі, де небезпека може спостерігати на кожному кроці, даний пристрій може врятувати життя, він являється простим, але надійним засобом захисту.

В нашому магазині шокерів у Києві можливо знайти моделі від різних постачальників. Рекомендує віддавати перевагу корейській фірмі Wei-Shi. Ми впевнені, що їх продукція точно спрацює в критичний момент. Вона надійна, ефективна, має довгий період експлуатації.

Щоб придбати електрошокер не обов’язково йти у магазин. Достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати. Доставлення виконується по указаній адресі в максимально короткий проміжок часу.

Як користуватися шокером

Даний пристрій розроблений спеціально для знерухомлення та оглушення нападника, а не для вбивства чи поранення. Принцип його роботи дуже простий:

•         Треба доторкнутися шокером для тіла зловмисника.

•         Натиснути кнопку для випуску електричного розряду.

Нападник іспитує біль, його м’язи спазмуються, палає рівень цукру в крові. У вас буде достатньо часу, щоб збігти та зателефонувати у поліцію. Пам’ятайте, ви повинні знаходитися достатньо близько до нападника, щоб мати змогу доторкнутися до нього шокером. Будьте уважні, не допустіть того, щоб нападник наблизився до вашої спини (в цьому випадку скористуватися шокером достатньо складно).

Навіть якщо злочинець має проблеми з серцем, найпотужніший шокер не причинить йому довготривалої шкоди. Він рахується найбільш ефективним засобом індивідуального захисту, підходить для людей різної вікової категорії.
Вибір шокера

Перед тим як купувати шокер, необхідно ретельно вивчити критерії його вибору. До них відноситься наступне:

•         Напруга – чим більша, тим краще. Завдяки високій напрузі шокер проб’є верхній одяг, противник буде знерухомлений.

•         Дизайн – прилад може бути різної форми, розміру та кольору. Наприклад, для жінок підійдуть шокери у вигляди помади або мобільного телефону, для чоловіків – у вигляді пачки цигарок, ліхтарика або дубинки.

•         Функції – можливо наявність сигналізації, ремінця для руки тощо.

Головна перевага шокера заклечається у легкій формі використання, ефективній та оперативній експлуатації. Нові моделі мають стриманий дизайн, завдяки чому вони більш практичні та комфортні.

Електрошокери потребують меншій точності, являють собою загрозу, завдяки їм у багатьох випадках нападник не зможе заподіяти вам будь-якої шкоди.
Покупка електрошокера

Якщо ви шукаєте надійний та ефективний пристрій, звертайтеся до нашого магазину. В нас можливо придбати електрошокер у будь-який час за допомогою онлайн замовлення. До наших переваг відноситься наступне:

•         широкий асортимент за доступною ціною;

•         гарантія на усю представлену продукцію;

•         безплатні консультації стосовно вибору моделі;

•         оперативне оброблення замовлення;

•         доставлення по усій території України.

В нас можливо знайти навіть рідкості моделі, які вже вийшли з виробництва. Також ми пропонуємо нові многофункційні варіанти. Завдяки зверненню у наш магазин, ви зможете захиститися від злочинця.