Заказать
звонок
Нужна помощь?
+38 (098) 110-70-70

Купити потужний електрошокер в Україні.

❌ Придбання потужного шокера – захист від злочинця власноруч


✅ У наші дні рівень загрози для життя дуже великий. Небезпека може підстерігати навіть у стандартних місяцях, які ми відвідуємо кожен день: метро, громадський транспорт, провулок, перехід тощо. У будь-який момент вас можуть пограбувати або покалічити. Ми рекомендуємо купити електрошокер, щоб завжди мати можливість захистити себе та своїх близьких.
☑️ Даний пристрій являється найбільш актуальним, загальнодоступним, дієвим, практичним. Він належить до контактної зброї без летальної дії. Переваги наступні:

•         компактні розміри;

•         демократична ціна;

•         просте використання;

•         довговічний період експлуатації;

•         висока якість;

•         можливість завжди носити з собою.
☑️ Асортимент налічує безліч різноманітних моделей, які відрізняються за кольором, дизайном, комплектацією, формами, дезорієнтацією противника (головний біль, тимчасова втрата свідомості, паралізація на деякий час, скорочення м’язів). Ви в будь-який момент можете купити електрошокер в Україні. Такий пристрій легко поміститься в дамській сумочці або кишені, його можна носити на поясі.

Ефективність більш доступних моделей

Від потужності електричного струму залежить результат використання. Пристрої поділяються на наступні види:

•         Малопотужні – завдяки розряду в 50-80 Гц швидко виводять супротивника з ладу, викликають в нього больові відчуття. Ефект швидкоплинний, тому часу на виклик допомоги мало, такий прилад скоріш підходить для відлякування.

•         Високочастотні – результативно дезорієнтують агресора, викликають довгострокову паралізацію приблизно на 15-20 хвилин. В цьому випадку у вас достатньо часу на виклик поліції.
✔️ Ступінь іскріння можна визначити по звуку: перший варіант тріщатиме, другий – видає специфічні дзижчання.

Ультрасучасні розрядники: переваги

Потужний шокер має особливі переваги, до яких відноситься наступне:

•         Невигадливий – для використання не потрібно володіти особливими знаннями чи навичками. Достатньо зняти з запобіжника, натиснути на спеціальну кнопку для активування, доторкнутися до нападника (бажано обирати оголені ділянки тіла)

•         Легальний – придбати шокер може абсолютно кожен, кому виповнилося 18 років. Пристрій повинен відповідати цільовій експлуатації та приписам дієвого законодавства. Процес покупки не потребує наявності дозволу, реєстраційних довідок чи інших документів.

•         Компактний – не займає багато місця в кишені чи сумочці, завдяки чому його носіння може бути абсолютно таємним, явним козирем використання стане фактор несподіваності.

•         Універсальний – в наявності різні додаткові функції: телескопічна палиця, ліхтарик тощо, які можна комплексно використовувати.
✔️ Користувач без допомоги може знешкодити супротивника, при цьому не нанесе йому травм, не покалічить. Ви отримуєте психологічне впевнення того, що повністю захищені, причому не тільки від нападників, але й від агресивно налаштованих звірів.

❌ На електрошокери ціна досить демократична, завдяки чому його може придбати цивільне населення. Стандартно корпус має стійкість до будь-яких ударів, оскільки зроблений з високоякісних матеріалів, що мають стійкість до негативного впливу навколишніх факторів. Завдяки ліхтарику можна не тільки освітлювати темну вулицю, але й осліпити нападника. При необхідності консультанти магазина завжди відповідають на питання, допомагають при виборі. Яку б модель ви не обрали, сподіваємося, що вона вам не знадобиться. Але у випадку екстреної ситуації шокер врятує вам життя, дасть змогу втекти, покликати на допомогу, зателефонувати до поліції.