Заказать
звонок
Нужна помощь?
+38 (098) 110-70-70

Чи потрібен дозвіл на електрошокер в Україні в наш час?

✅ Чи потрібен дозвіл на електрошокер

Вплив на нападника відбувається за допомогою розряду (інтенсивність та тривалість залежить від обраної моделі). Електрошокер здатен знерухомити людину від 5 до 30 хвилин. У сучасному світі він являється необхідністю, але з боку закону може виникнути незначна плутанина.
❌ Чи можна носити?

Виходячи із чинного законодавства не зовсім зрозуміло, чи можна носити шокер. Згідно з постановою стосовно права власності він належить до майна, яким володіти звичайним громадянам заборонено. Під ці обмеження також попадають громадські організації та юридичні особи.

В постанові, стосовно використання спеціальних засобів, не вказано, які пристрої належать до групи шокерів, тобто усі моделі вважаються спецзасобами. В подальших постановах, що забороняли носіння, прийнято рішення про втрату сили законів України «Про власність». Але нового акту, який би відповів на питання, не було прийнято.

Якщо присутня необхідність у самообороні, рекомендуємо придбати електрошокер у вигляді ліхтарика, смартфона, губної помади, запальнички тощо. Таким чином, навіть під час обшуку він не буде виявлений.

☑️ Чи можна користуватися шокером в Україні?

В законах сказано, що будь-яке каліцтво людини суворо заборонено, окрім випадків самозахисту. Чіткої постанови, стосовно дозволу або заборони не розроблено. Тобто ЗУ не забороняють використання засобів самооборони, тому дозвіл на електрошокер не потрібен (окрім шахраїв його ніхто не видасть).

Пам’ятайте, що перевищення самозахисту попадає під статтю. Але така дія може наступили лише у випадку, якщо у грабіжника є важкі захворювання (загалом такі люди не займаються злочинами).

Можемо вас запевнити, що в інтернет-магазині електрошокерів та і в усіх магазин загалом не продаються пристрої, які здатні нанести тяжкі пошкодження або навіть вбити.
Якщо ви боїтеся, що співробітники правоохоронних органів можуть забрати шокер, то відповідно до ст. 41 конституції України вони не мають права позбавляти власників їх майна. Вилучення відбувається тільки при наявності спеціального ордера. У випадку, коли співробітник поліції хоче забрати пристрій, відзначте, що він від відлякування тварин. У цій ситуації шокер повинен бути відправлений на експертизу, яку в нас ніхто не проводить.

У нашому інтернет-магазині ціна на електрошокер досить демократична. Уся продукція сертифікована, високоякісна, надійна та довговічна. Консультанти допоможуть підібрати найбільш відповідну модель.