Заказать
звонок
Нужна помощь?
+38 (098) 110-70-70

Придбати електрошокер для відлякування собак

✅ Як електрошокер діє на собак?

Не дивлячись на те, що людина вважається найстрашнішим хижаком, захист потрібен не тільки від зловмисників. Деякі тварини також можуть нанести шкоду вашому здоров’ю. Наприклад, песики народжені на вулиці часто досить агресивними, навіть якщо мають мімішний вигляд. Їх укус може принести не аби які проблеми, як фізичні, так й матеріальні. Рекомендуємо придбати шокер від собак, який надасть вам надійний захист, при цьому не несе абсолютно ніякої шкоди для тварини. В деяких випадках достатньо просто нажати кнопку, тим самим продемонструвавши іскри, які налякають (пряме застосування зовсім не обов’язково).
☑️ Пес боїться не тільки звука. Тварин також відлякує запах озону, що виділяється під час застосування приладу. Він асоціюється із блискавкою та громом, тому електрошокер варто включати буквально на пару секунд. Якщо демонстрація не допомогла, застосуйте контактний захист. Але треба бути дуже обережним, у протилежному випадку можна нанести шкоди здоров’ю тварини, адже на них прилад діє більш сильніше, чим на людину.


❌ Різновиди електрошокерів

Електрошокер від собак поділяється на два основних види:

•         Для переляку – дуга, що виникає, досить вражаюча, особливо у сутінках. Характерний тріск звучить загрозливо і не природно. Собачки не звикли до такого ефекту, тому у більшості випадків цього достатньо, щоб їх налякати.

•         На поразку – враховуючи, що прилад може бути будь-якої потужності, надається можливість вивести з ладу навіть вівчарку чи алабая. Але, як вже говорилося вище, будьте обережні: тварину треба налякати, а не нанести поранення.

Перед використанням необхідно знати декілька правил. Наприклад, не доторкайтеся шокером до носа пса, це найчутливіша точка і ви його можете вбити. Маленькі песики не стануть нападати, для більш великих не варто одразу використовувати максимальну потужність. Розряд викликає судоми, скорочення кінцівок, втрату орієнтації. Це все вже налякає пса, скоріш за все він передумає продовжувати напад.
✔️ Дія електрошокера на собак

Якщо вас цікавить питання, як шокер діє на собак, відповідь наступна: моделі 1-го класу можуть викликати параліч та призначені тільки для дуже великих тварин; інші категорії викликають дезорієнтацію та неприємні відчуття. Такий стан може продовжуватися приблизно до 10 хвилин, іноді більше або менше.

При виборі треба звертати увагу на клас, потужність, форму, додаткові функції. При необхідності звертайтеся до консультантів. Вони відповідають на питання, враховують побажання клієнтів, до кожного знаходять індивідуальний підхід.✖️ Чи допоможе шокер проти собак – звісно так, адже реакція зазвичай наступна: переляк, страх, почуття небезпеки. Деякі кінологи почали використовувати електрошокери для тренування, але багато людей вважають такий варіант не гуманним.

Кожен сам повинен вирішувати, чи потрібен йому даний пристрій. В деяких випадках він дійсно потрібен, адже його можна використовувати не тільки проти тварин, а також у якості захисту у будь-яких ситуаціях.