Заказать
звонок
Нужна помощь?
+38 (098) 110-70-70

Купити єлектрошокер для захисту від хуліганів

 На превеликий жаль, кількість правопорушень, що здійснюються в наш час на вулицях, у під’їздах та інших громадських місцях, невпинно зростає, і проблема ця стосується як молодих людей, так і людей дорослих та зрілих. Що ж робити в ситуації, коли вам довелося впритул зіштовхнутися з хуліганами? Як від них захиститися? 

Насамперед важливо вчасно визначитися, з ким ви маєте справу: з грабіжником, якого цікавлять лише ваші гроші і цінності, з хуліганом, якому часто достатньо просто познущатися над доступною жертвою, або з ґвалтівником чи маніяком. Адже в останньому випадку спроба відкупитися від нападника виявиться марною. 
Не впадайте в паніку. Не забувайте, що напали на вас теж люди, які не позбавлені людських слабкостей. Спробуйте приголомшити їх несподіваною поведінкою. Зобразіть серцевий напад або напад епілепсії. Або, наприклад, проявіть щиру радість від зустрічі, неначе ви давно знайомі, і запропонуйте випити. Цілком можливо, що хулігани погодяться на випивку і бійки вам вдасться уникнути. У будь-якому випадку ваша поведінка їх збентежить і допоможе оцінити співвідношення сил, всі плюси та мінуси ситуації. 

У будь-якому випадку не слід переоцінювати свої можливості і вдавати з себе без зайвої потреби непереможного героя нещодавно побаченого бойовика. Якщо ви бачите, що не впораєтеся з хуліганами самотужки – тікайте! І не треба цього соромитися. По-перше, крім вас про це ніхто не дізнається, а по-друге в даному випадку здоров’я і життя набагато важливіше власного почуття гідності. 

Якщо ж бійки не уникнути, то в першу чергу визначте головного серед хуліганів і починайте з нього. Завдавайте удари по больових точках: очі, ніс, підборіддя, вуха, горло, пах, сонячне сплетіння, кінцівки, кисті рук. При цьому намагайтеся в бійці берегти ці зони на власному тілі. Якщо у вас є засоби самозахисту або ви пригледіли підходящий для оборони предмет поблизу на землі, неодмінно скористайтеся ними. 

У таких випадках варто мати при собі «підручні засоби», наприклад, предмети, які при необхідності можна використовувати в якості засобів самозахисту. Прикладом таких предметів може бути великий ключ від вхідних дверей, що являє собою довгий штир з насічками або парасолька-тростина з довгим гострим наконечником. У дівчат це може бути звичайний лак для волосся або дезодорант. Якщо його бризнути в очі, то на кілька хвилин хуліган буде «обеззброєний». Також не варто забувати і про підбори. 
Хорошим засобом самозахисту може стати газовий балончик, який можна купити в спеціалізованих магазинах. До його плюсів можна віднести дешеву вартість, малі габарити і вагу, можливість використання в «ближньому бою». Засіб розпилюється на відстані 0,5-2 метри. Ефективність впливу залежить від вмісту балончика. При цьому варто пам’ятати, що застосовувати газ в закритому приміщенні недоцільно, можна постраждати самому. На вулиці, з тієї ж причини, треба враховувати напрям вітру і відстань до цілі. 

Широко поширені також електрошокові пристрої. Короткочасна дія електрошокера дуже неприємна, але, скоріш за все, буде неефективною і тільки роздратує нападника. Тривала дія призводить до порушення орієнтації, втрати рівноваги, спазмів м’язів і навіть до втрати свідомості. Для надійної нейтралізації контакти пристрою повинні бути притиснуті до тіла нападника не менше ніж на1-2 секунди. Електрошокер можна застосовувати в закритих приміщеннях, через одяг завтовшки до 2,5 сантиметрів. Живиться пристрій від батарейок. Для ефективної роботи електрошокера не забувайте вчасно їх міняти. 

І, нарешті, дуже схожі на справжню зброю газові пістолети. Для їх носіння та застосування зазвичай потрібен спеціальний дозвіл. Дія газових пістолетів аналогічна дії газових балончиків, розпилюється схожий сльозогінний газ. Але ефективність і відстань застосування значно вищі. Газовий пістолет – досить небезпечний пристрій. Його неправильне використання, наприклад, постріл в обличчя з дуже малої відстані, може заподіяти серйозної травми.

 

Захиститися від хуліганів допоможуть і наступні рекомендації: 

• Повертаючись додому пізно ввечері, не варто для скорочення шляху йти погано освітленими вулицями, через сквери, парки, глухі, безлюдні місця. 

• Якщо ви десь затрималися допізна, попросіть когось із близьких провести вас до дому або зустріти біля зупинки автобуса і т.д. 

• Якщо ви змушені ловити машину, щоб дістатися додому, зверніть увагу на номерні знаки автомобіля, а ще краще повідомте їх комусь із родичів або друзів по мобільному телефону, щоб водій це чув. 

• Якщо ж ви часто повертаєтеся додому пізно, то в сумочці корисно мати індивідуальні засоби захисту: газовий балончик, електрошокер. Також в хвилину небезпеки можна використовувати ключі, звичайний балончик з лаком для волосся або дезодорантом, свисток. 

• Жінкам і дітям потрібно пам’ятати, що близько 50% випадків нападів на них відбувається в під’їздах, і особливо – у ліфтах. Тому ніколи не сідайте в ліфт з незнайомими чоловіками. 

• Для привернення уваги сусідів при нападі в під’їзді психологи радять кричати «Пожежа!». Тоді у вас буде більше шансів на порятунок. 

• Якщо на вас напав грабіжник, і сили явно не на вашу користь, краще віддати йому гаманець і дорогоцінні речі, і не ризикувати своїм здоров’ям та життям. 

І запам’ятайте одне важливе правило: «Найкращим чином виграний той бій, який не відбувся».

Интернет магазин электрошокеров https://shokeru.com.ua/