Заказать
звонок
Нужна помощь?
+38 (098) 110-70-70

Замовити електрошокер в Чернівцях, магазин електрошокерів

Придбати електрошокер в Чернівцях

Даний пристрій завжди був актуальним для самооборони, він відрізняється доступною ціною, високою якістю, компактними розмірами. Може мати вигляд губної помади, смартфона, запальнички тощо. Завдяки йому ви зможете зупинити грабіжника, відлякати собаку, при цьому їх здоров’є не постраждає.


Купити електрошокер у Чернівцях, як все говорилося вище, можливо за демократичною ціною. Перевага придбання в тому, що не треба оформлювати ліцензію чи якійсь дозвіл. На нашому сайті представлений широкий асортимент даного товару, який відрізняється надійністю, практичністю та довгим періодом експлуатації.Головні переваги

Шокери мають декілька основних переваг:

•         Компактнірозміри та маленька вага – поміщається навіть у дамській сумочці. Витягується несподівано для грабіжника, дає час, щоб збігти та зателефонувати до міліції. Рекомендуємо попрактикуватися у доставанні, щоб потім з цим не було яких-небудь проблем.

•         Легке застосування – перед застосуванням слід ознайомитися з інструкцією. Не треба мати особливих навичок та вмінь, пристрій ідеально підходить для будь-яких громадян, навіть дітям та людям похилого віку.

•         Не треба оформлювати дозвіл – існують деякі рамки, які стосуються потужності. Небезпечні варіанти продаються лише охоронцям та поліції. Ви можете не боятися того, що принесете шкоду собаці чи людині.

•         Ризик заподіяти супротивнику тяжкої шкоди мінімальний – виріб не є цивільною зброєю, належить до допустимих заходів самооборони, не є вогнепальною зброєю, може використовуватися під час вуличного нападу.

Якщо ви не знаєте, де купити електрошокер у Чернівцях, зверніться до нашого магазину. Менеджери завжди на зв’язку, відповідають на різні питання, допоможуть підібрати оптимальну модель.
Користування

При захисті важливо приділяти увагу не тільки місцю ураження, а ще й часу. Наприклад, 1-2 секунди – злочинець отримує біль та шок, 2-3 секунди – втрата орієнтації, 3-5 секунд – втрата свідомості. Перед експлуатацією слід увімкнути кнопку запобіжника, у протилежному разі пристрій не спрацює. Перед кожним виходом на вулицю перевіряйте роботу шокера. Електрошокером бажано торкатися голих ділянок шкіри. Присутні моделі, пробивна здатність верхнього одягу яких складає декілька міліметрів, а то й сантиметрів.


Різні варіанти замовлення

В магазині шокерів у Чернівцях можливо замовити даний пристрій такими варіантами:

•         За допомогою телефона – подзвонить робітнику або залиште йому повідомлення. В останньому випадку він передзвонить через декілька хвилин, при необхідності допоможе підібрати модель, відповість на усі питання.

•         Через електронну адресу – треба надіслати повідомлення, вказати ім’я, прізвище, номер телефону та свою електронну пошту. Вам подзвонить менеджер, далі усе відбуватиметься так, як у першому варіанті.

•         Завдяки сайту – оберіть модель, додайте її у кошик, та натисніть на оформлення замовлення. Не забудьте вказати дані для доставлення.

У нашому магазині ціни на електрошокері у Чернівцях досить приємні. В каталозі ми вказуємо актуальну вартість. Завдяки комфортній навігації віз легкістю знайдете потрібний товар. Обробка замовлення не займає багато часу (не більше дві доби), адже ми одразу займаємося вашим замовленням. Кожен товар має детальний опис усіх технічних якостей, особливостей та фото. Наша продукція надійна, практична, довговічна. Деякі моделі здатні проробити без зарядки декілька місяців. Асортимент постійно оновлюється, проходить контроль якості. В нас нема бракованих шокерів, ми надаємо гаранті. На кожен варіант виробу.