Заказать
звонок
Нужна помощь?
+38 (098) 110-70-70

Купити електрошокер в Івано-Франківську, інтернет магазин шокерів,

 

Кожен з нас, хоча б один раз, стикався з ситуацією, після якої замислювався про придбання ефективного, надійного, а головне, легального пристрою для самооборони.

Був певний період часу, коли, з законного, можна було придбати тільки газові балончики (найдієвіші продавалися тільки міліції) і дорогі травматичні пістолети, для яких потрібно оформити величезну кількість паперів і отримати ще більшу кількість довідок.

Все змінилося з появою на українському ринку електрошокерів. Поєднання ефективності, потужності, надійності з великою різноманітністю форм факторів і комплектацій, в найкоротші терміни, зробили цей пристрій найбільш популярним серед тих, хто піклується про безпеку себе і своїх близьких. На сьогоднішній день, підібрати під свої потреби і купити електрошокер (шокер) в Івано-Франківську дуже просто. Необхідно тільки оформити замовлення в нашому інтернет магазині.

Чому купити електрошокер - краще рішення для самооборони цивільних осіб?

Давайте розглянемо всі переваги даного пристрою:

1.       Не потребує дозволу. На відміну від травматики, для покупки електрошокера немає необхідності збирати купу документів і довідок, проходити медичні комісії. Пристрій законний, його можна носити з собою і використовувати, за прямим призначенням, не побоюючись кримінальної відповідальності, або вилучення співробітниками правоохоронних органів.

2.       Ефективний проти людей і тварин. Шокеру не має значення, до людини він застосовується, або до тварини. Закони фізики для всіх однакові. Прилад з рівною ефективністю, потужно діє на нападника будь-якої маси, в не залежності від стану адекватності, сили алкогольного або наркотичного сп'яніння і на тварин. Завдяки специфічному голосному звуку, а також озону, що виділяється при розряді дуги, (запах якого викликає панічну реакцію у більшості тварин) навіть самі досвідчені і злісні собаки будуть обходити вас стороною.

3.       Різноманітність дизайну. Ви можете купити електрошокер практично будь-якого розміру (є моделі завбільшки з губну помаду), будь-якого зовнішнього вигляду від кастета і мобільного телефону до ліхтаря і кийки.

4.       Аксесуари. Дані прилади, комплектуються (відрізняються від типу) різноманітними корисними доповненнями від ремінця, чохла і поясної кліпси до зарядки, що працює від автомобільного прикурювача і змінного акумулятора.

5.       Ліхтар. Всі моделі комплектуються ліхтариком, деякі навіть стилізовані під нього, щоб не виникало зайвих питань. Яскравість світлового потоку, наявність можливості масштабування і режимів освітлення залежить від типу, але освітлення навіть самого маленького шокера з запасом вистачить, щоб освітить дорогу на темній вулиці. А моделі потужніші цілком можуть засліпити зловмисника, що дасть вам дорогоцінний час для застосування самого перетворювача.

Перед тим, як купити шокер, ознайомтеся з наступними особливостями його застосування і експлуатації:

1.       Перед використанням необхідно зняти прилад з запобіжника. Для включення ліхтарика він не потрібен.

2.       У кожного шокера є характеристика пробою одягу (товщина залежить від моделі), але все ж, краще застосовувати його на відкритих ділянках тіла, ідеально в особливо чутливих місцях (шия, сонячне сплетіння і т.д.).

3.       Не можна довго використовувати перетворювач вхолосту - це призведе до його поломки. 2-3 секунд цілком вистачить, щоб відлякати звіра.

4.       Щоб продовжити термін експлуатації акумуляторної батареї, після покупки потрібно заряджати шокер в районі 10 годин, в наступні зарядки - не менше 7-8 годин.

5.       Не можна допускати повної розрядки акумулятора, це скорочує час його служби

І найголовніше. У жодному випад НЕ використовувати розрядник, або ліхтарик ПІД ЧАС ЗАРЯДКИ. Це в 90% випадків призводить до поломки розрядника і знімає прилад з гарантійного обслуговування!

Якщо у Вас залишилися питання, то перед тим як купити електрошокер (шокер) в Івано-Франківську зв'яжіться з представником магазину.

У нас працюють кваліфіковані продавці-консультанти, які із задоволенням дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, проконсультують і допоможуть вибрати модель, найбільш підходящу під Ваші запити.