Заказать
звонок
Нужна помощь?
+38 (098) 110-70-70

Придбати електрошокер в Тернополі з доставкою курьєром

      Електрошокер - це сучасний, надійний і досить популярний на сьогоднішній день засіб для самооборони (компактний пристрій, який забезпечить вашу безпеку в найкритичніших ситуаціях). Електрошокер здатний моментально знешкодити противника, при цьому, не завдаючи його здоров'ю ніякої шкоди. Хочете придбати електрошокер в Тернополі? Ми рекомендуємо детально ознайомитися із запропонованим асортиментом, і вибрати максимально підходящий під ваші вимоги прилад. Електрошокер може допомогти в відлякувані собак. На собак шокер діє на відстані 20-50м. 

Придбати електрошокер в Тернополі в інтернет магазині шокерів

      Електрошокери впливають на нападника за рахунок ураження потужним електричним розрядом. Варто відзначити, що саме від заявленої виробником потужності залежить ефективність ЕШП.

      Пристрої з потужністю в десять Ватт відносяться до групи - «слабкі». Даний тип приладів в основному використовують для захисту від диких собак (радіус дії 10-15 метрів). Принцип дії: в повітря необхідно випустити холостий розряд. Звук, що виділяється шокером, іскри і озон - дуже лякають тварин. Вам потрібен електрошокер як відлякувач - слабка модель - це ідеальний варіант.

     Пристрої з заявленою потужністю від десяти до тридцяти Ватт - найпоширеніші, так як здатні знешкодити нападника в лічені секунди. Принцип дії: докласти електроди до відкритих ділянок шкіри, і включити ЕШП (електрошоковий пристрій) на 1-3 секунди. В результаті спостерігається часткова, короткочасна паралізація, а часом і втрата свідомості.

     Шокери з потужністю вище тридцяти Ватт - є потужним приладом, який паралізує противника, а так само викликає у нього шок, дезорієнтацію (як мінімум на тридцять хвилин), і геть відбиває бажання продовжити напад. Єдиний мінус потужних електрошокерів - це їх значні розміри. Такі електрошокери ідеально підходять для правоохоронних органів, охоронних організацій та водіїв.

Основні переваги електрошокерів:

•         для використання немає необхідності отримувати спеціальні дозволи та навички;

•         компактність пристроїв дозволяє носити шокер завжди при собі;

•         захищають не тільки від людей-агресорів, а й від агресивних собак;

•         можна використовувати в обмеженому по площі приміщенні (сходовий майданчик, ліфт, магазин і т.п.);

•         для організму агресора повністю нешкідливі, не призводять до летального результату.

Як і де придбати електрошокер в Тернополі в якому магазині?

     Придбати електрошокер в Тернополі можна відвідавши наш інтернет магазин. У наших каталогах представлений величезний асортимент якісних, надійних електрошокерів. Якщо ви самостійно не можете визначитися з маркою і технічними характеристиками потрібного вам пристрою, в будь-який час доби вам готові прийти на допомогу наші консультанти (консультація повністю безкоштовна). Зв'язатися з нами ви можете в онлайн і в телефонному режимах.